Alexander LaVelle Harris

17. listopadu 2011 v 19:26 | Veri |  Životopisy
Alexander LaVelle Harris se narodil v roce 1981 v Sunnydale. Willow byla odmalička jeho kamarádka.
Jeho rodina v seriálu nebyla moc zmiňována. Jeho rodiče se hádali, protože jeho otec pil. Alex se to snažil řešit s nadhledem a humorem.


Ve škole jen tak tak prolézá a v lásce je to snad ještě horší. Když do Sunnydale přišla Buffy, tak se do ní zamiloval. Neměl u ní ale šanci. Celkově se na něj lepily spíš démonky. Zamiloval se do kudlanky nábožné a posléze i do Incké mumie, která z něj nakonec chtěla vysát život.
Chodil i s Cordélií, ale snažili se to utajovat. Když to prasklo, Willow, která do něj byla odmalička zamilovaná, to těžce nesla.
Měl vážný vztah s Anyou, bývalou démonkou pomsty, dokonce jí i požádal o ruku. Před svadbou však couvl, protože si myslel, že na tak velký krok není připraven. Anyi se to dotklo a přijala nabídku stát se znovu démonkou. Měl sex s Faith, náhradní přemožitelkou, ale ta ho hned potom vykopala ze dveří. Jednou se mu podařilo dokonce zachránit svět. Když Willow pohltila kouzla a snažila se zničit svět. Anya se mu snažila pomstít, ale jejich vztah se nakonec zlepšoval. Před konečnou bitvou mu kazatel vydloubl oko, ale přesto pomohl Buffy. Při bitvě zemřela Anya. Poslední co o něm víme, je že se zdržuje někde v Africe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento blog??

Ano
Jde to
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zase se vraťte :)