Daniel "Oz" Osbourne

16. listopadu 2011 v 11:49 | Veri |  Životopisy
Ozovo skutečné jméno, které zní Daniel Osbourne, jsme se dozvěděli až v díle "The Initiative". Je to tichý, uzavřený a málomluvný kluk, ale nechybí mu smysl pro humor. Je velice inteligentní, ale ve škole nebyl k dobrým výsledkům moc motivován. Musel opakovat poslední ročník, a proto začal chodit do stejné třídy jako ostatní z party. Oz je kytaristou ve skupině Dingoes Ate My Baby a třebaže nemá příznivé mínění o talentu skupiny, velmi často vystupují v Bronzu. Během prvního roku na střední ho kousl bratranec Jordy, který je vlkodlak. Toto kousnutí způsobilo, že se Oz za úplňku a noc před ním a po ním mění ve vlkodlaka. V té době začal Oz chodit s Willow, které jeho démonská stránka nevadila.

Jejich vztah nabyl na intenzitě a před maturitou se poprvé milovali. Jejich štěstí však netrvalo dlouho, Oz začal být přitahován k jiné ženě - Veruce, která také byla vlkodlakem. Nakonec Verucu jako vlkodlak zabil, protože chtěla ublížit Willow. Oz si uvědomil, že vlkodlak je v něm stále a ne jen tři dny v měsíci, jak si původně myslel. Opustil Willow a odjel ze Sunnydale. O několik měsíců později se vrátil, protože vlkodlaka v sobě už měl pod kontrolou a chtěl se dát s Willow zase dohromady. Když ale zjistil, že Willow je nyní zamilovaná do Tary, vlkodlak v něm se opět probudil. Znovu opouští Sunnydale, ale tentokrát je to navždy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 retroswirls retroswirls | Web | 16. listopadu 2011 v 11:53 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se, že Tě ruším, ale mohu Tě poprosit o hlas?
http://vanocni.datart.cz/kristyna-j--si-preje-digitalni-zrcadlovka-nikon/ klik na "DARUJTE OZDOBU TOMUTO PŘÁNÍ" hlas bude přičten poté, až se zbarví do ŠEDA! :-)
Předem Ti moc děkuji za případný hlas a ráda Ti ho oplatím! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zase se vraťte :)